***********************************************************************************************
*
*       Seznam problémù, které by bylo tøeba nìkdy vyøešit.
*
***********************************************************************************************

- Zjistit, jak z Eagle dostat gerber data v takovém tvaru, aby aby dírky v ploškách byly stejnì velké a malé (menší než skuteènì vyvrtané otvory). Dírky vyleptané do plošného spoje mají totiž sloužit pouze jako vodítko pøi vrtání.
        Pravdìpodobné øešení asi bude nìjak pøesvìdšit eagle, že má k dispozici pouze jeden vrták. Výsledná data by mìla být ve formátu PDF, a pøípadnì ještì gerber RS-274 .pho (prùmyslový standart)
A zjištìné nastavení pak uložit do konfiguraèních souborù Eagle ve složce .\libraries\Eagle_settings\

- Dalším problémem, je pak souèasná struktura knihoven Eagle, není moc šikovné, když každá knihovna obsahuje jak souèástky tak i pouzdra, protože se èasto stává že potøebujete zmìnit parametry pozdra, ale když to udìláte v souèasné struktuøe, tak to bude mít vliv jenom na souèástky ve stejné knihovnì, napøíklad tak nemùžete zmìnit pouzdro TO-220 u stabilizátoru 7812 a u výkonového tranzistoru KDnìco. Protože jsou v rùzných knihovnách.
        Lepší by proto bylo, aby se udìlala struktura knihoven taková, že by byla zvl᚝ knihovna pouzder a potom knihovny souèástek ze kterých by vedly odkazy do knihovny pouzder.